--- Kapıda Ödeme / Havale / Kredi Kartı ---- Kurumsal Fatura ---- 800 TL Üzeri Siparişlerinize Ücretsiz Kargo.

Mart 2008 yılında ticari faaliyetine başlayan firmamız  Türkiye'nin ulusal ve uluslararası birçok firmasına Çevre ve İş Güvenliği Ekipmanları tedariği yapmaktadır

Ege Bölgesi ve Marmara Bölgesindeki tüm illerde satış ve teknik hizmet faaliyetleri gösteren firmamızın merkezi İzmir'dedir. Nisan 2012 de faaliyete geçen Istanbul bölge ofisimiz, tüm Marmara Bölgesinde bulunan müşterilerimize hizmet vermektedir.

Deneyimli mühendis ve uzman kadrosu ile işletmenizde Çevre Güvenliği, Sıvı Dökülmeleri Kontrolü ve Kişisel Koruyucu Donanımihtiyaçlarınızı, talepleriniz ve gereklilikler doğrultusunda yönlendirerek tespit etmekte, ürün teslimatlarını işletmenize kadar sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Satış sonrası servisimizle firmamızdan tedarik ettiğiniz tüm ürünlerle ilgili kullanım, bakım ve uygulama eğitimleri ücretsiz olarak verilmektedir.

Çevre yönetmelikleri doğrultusunda işletmenizde saha çalışması yapıp, mevcut risklerinizi belirleyerek en uygun ekipmanın seçiminde önerilerimiz müşterilerimize rapor olarak sunulmaktadır

ERKOS Çevre ve İş Güvenliği olarak ana faaliyet kollarımız ve MARKALARIMIZ

NEWPIG Çevre Güvenlik Ürünleri (USA) – Marmara ve Ege Satış

JUBA İş Eldivenleri (İspanya) – Marmara ve Ege Satış

TOWA İş Eldivenleri (Japonya) – Marmara ve Ege Satış

SWISSONE SAFETY (İsviçre) - Türkiye Distribütörlüğü

LOTO MASTER - Kilitleme-Etiketleme Sistemleri (Hindistan) - Türkiye Distribütörlüğü 

MTS İş Ayakkabıları (Fransa) – Türkiye Distribütörlüğü

RSG Safety Solunum Koruma Ekipmanları(Hollanda) – Türkiye Distribütörlüğü

Her geçen gün ekibini ve ürün gamını büyüten 
AYTEKİN-SEROL Firması ile iş ortaklığımız kurumsal, profesyonel ve tamamen bilime dayalı hizmet anlayışımız ile birleşerek sektörde lider firmaların arasına kısa sürede yer almamızı sağlamıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Çerez Kullanımı Uyarısı