--- Kapıda Ödeme / Havale / Kredi Kartı ---- Kurumsal Fatura ---- 800 TL Üzeri Siparişlerinize Ücretsiz Kargo.

İptal ve İade için:

Hesabınıza girdiğinizde sol kısımdaki siparişlerim menüsüne tıkladığınızda siparişleriniz listelenecektir. İptal etmek istediğiniz siparişinizin satırının en sağ tarafındaki "Siparişi İptal Et" düğmesine basınız. Önünüze gelen ekranda İptal Nedenini yazıp kaydetmeniz durumda iptal talebiniz değerlendirilmek üzere merkezime ulaştırılacaktır.

Ürünleri Alıcı Ödemeli gönderebilmek için sadece anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması kullanılmalıdır. Başka bir kargo firmasıyla karşı ödemeli gönderi yapılması halinde, firmamız gelen kargoyu kabul edemez ve kargo göndericiye geri dönmek durumunda kalır.

Bir Firmaya Ticari kesilen Satış Faturaların iadesinde firmamıza İade Faturası kesme zorunluluğu vardır. İade Faturasındaki Açıklama ve Tutarlar bizim Satış Faturamız la aynı olmalıdır. İade Faturası ürünle birlikte gönderilmelidir.

 

Yurtiçi Kargo Müşteri Numaramız: 222823045İade Adresi:

Erkos Çevre ve İş Güvenliği A.Ş.

Tuna Mah. 5500/2 Sok. No:2-6D

35090 Bornova - İZMİR

T: +90 (232) 486 9191

 

 

Cayma Hakkı:

 6.1 Tüketici mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde Ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

6.2 Cayma hakkının kullanılması için 14 (on dört) günlük süre içinde Satıcı'ya iadeli taahhütlü posta, elektronik posta veya faks ile yazılı bildirimde bulunulması şarttır.

6.3 İade işlemlerinin yapılabilmesi için Tüketicinin, www.kisiselkoruyucu.com adresinde sağ üst köşedeki Hesabım linkine giriş yapıldıktan sonra sol taraftaki Siparişlerim menüsünden İade Talebinin yapılması gerekmektedir.

6.4 İade edilecek Ürünler'in kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

6.5 Satıcı, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 14 (on dört) günlük süre içerisinde toplam bedeli ve Tüketici'yı borç altına sokan belgeleri Tüketici'ya iade etmekle yükümlüdür.

Satıcı, birinci fıkrada belirtilen tüm geri ödemeleri, tüketicinin satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde ve tüketiciye herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden tek seferde yapar.

(Tüketicinin satın alma esnasında kredi kartına taksit seçeneğini kullanması halinde iade işlemi yine bankaya tek seferde yapılacak olup Bankanın ilgili tutarı Tüketiciye taksitler halinde ödemesi bu maddenin ihlali mahiyetinde değildir)

6.6 Cayma hakkı nedeni ile iade edilen Ürünler'in kargo bedeli Satıcı tarafından karşılanır.

MADDE 7 Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler

Tüketici malı ancak olağan bir gözden geçirmenin gerektirdiği ölçüde kullanabilir; aksi takdirde tüketici cayma hakkını kullanamaz. 

Tüketici'nin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların satışına ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Çerez Kullanımı Uyarısı