--- Kapıda Ödeme Seçeneği. --- 150 TL Üzeri Siparişlerinize Ücretsiz Kargo. ---- Müşteri Hizmetleri: 0850 304 3 305
1 2 3 >

Baş ve vücut çarpmalarına karşı koruma sağlayan köşe ve kenar koruyucular.

 

İKAZ VE KORUYUCU PROFİLLER

İkaz ve köşe koruyucularımız; tehlikeli noktalarda kişi güvenliğini sağlamak, cihaz ve demirbaşların zedelenmesini önlemek için üretilmiştir. Duvar, köşe v.b. birleşim yerlerinde tehlike oluşturabilecek alanlara karşı etkili koruyuculardır. Olası kazalardan sonra işlerin aksamasına yol açan personel devamsızlığı, makinelerin onarımı v.b. için oluşacak zaman ve maddi kayıpları büyük ölçüde engelleyebilir. Yüksek görünürlüğe sahip siyah-sarı şeritleri ile tehlike yaratabilecek köşe ve kenar gibi yerlerin farkındalığını arttırır. Olası kazaya karşı önlem alınması için etkin bir uyarı işaretidir. Profillerimiz -40° C’den +100° C ‘a kadar olan sıcaklıklara karşı üstün dayanıklılık gösterir. Nemli ortamlara karşı da dirençlidir. İç ve dış ortamda kullanıma uygundur. İş yeri nakil hatları üzerine, duvarlara, raflara, geçitlere, kapı ve makine üzerlerine kolaylıkla uygulanabilir.

 

ÖZEL ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

Özel üretim teknolojisi ile imal edilen koruyucularımız esnek bir yapıya sahiptirler. Kavisli ve kavraması zor yerlere dahi kolayca monte edilebilirler. Ayrıca üst yüzeyindeki kaplama sayesinde renk bozulması ve aşınmaya karşı yüksek dirençlidir. Ürünlerimizi diğerlerinden farklı kılan özelliği orta kısımda yer alan poliüretan köpük ile üst yüzeyi oluşturan poliüretan folyonun aynı anda üretilmiş olmasıdır. Ters baskı tekniği ile üretilen bantların en dikkat çekici özelliği renkleridir. Bu teknik sayesinde renk aşımına karşı yüksek dirençlidir. En zor çalışma şartlarında dahi etkilenmez, renkleri zarar görmez. Alt tarafında bulunan yüksek yapıştırıcı etkisi olan malzeme hafif ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

 

Ürünlerimizin standart satış uzunlukları 1 ve 5 metredir. Hem baş çarpmalarına karşı koruyucu hem de ikaz özelliği olan profiller istenilen boyutlarda kesilebilir. İsteğe göre 50 metreye kadar profil sağlanabilir.

 

Knuffi Köşe Kenar Tanıtım Filmi:

Çerez Kullanımı

Çerez Kullanımı Uyarısı